Bavlněný panel – kreativní sada: liška Róza

150 

Skladem

Ušijte si roztomilou lišku – hračku nebo krásnou dekoraci. Vše vám zabalíme do krabičky z kartonu, ať máte lištičku rovno nachystanou k podarování. Děti pak krabičku využijí jako postýlku pro jejich zvířecího kamaráda.

Liška bude milým, malým dárkem pro děti. Je navržená jako kreativní sada: maminka / tatínek / babička / děda / teta / velká ségra ušije hračku a prcek si ji sám vycpe. (Pro menší děti můžete celou hračku ušít  a vycpat vy).

A brzy u lesita najdete také nové příběhy tří kamarádů z kouzelného lesa: lišky Rózy, medvěda Bertíka a zajíčka Pištu. Společně si je přečtete a dětičky si u čtení pohrají se svými malými šitými kamarády.

Výroba hračky je tak snadná! Střih máte předšitý přímo na bavlněném panelu: nemusíte nic tisknout ani obkreslovat, vše je nachystané rovnou k ušití.

Nejdříve sešijte ocásek (dejte látky lícem na sebe, sešijte, nastříhněte špičku, otočte na líc).

Potom sešijte samotnou lištičku a nezapomeňte vložit ocásek. Dole nechte otvor na otočení. Po sešití nastříhejte všechny obloučky a rožky a otočte na líc. Šít můžete přímo po naznačené čáře (po obvodu) anebo půl milimetru vedle směrem dovnitř, aby vyšitá čára nebyla vidět.

Děti si mohou hračku vycpat a dospělák jim pomůže se zašitím otvoru.

Látkový panel je podžehlen výztuhou (vlizelínem), díky tomu se vám s ním bude skvěle pracovat. Látka je 100% bavlna, certifikovaná pro výrobu dětských hraček pro děti od 0 let.

Výplň (polysesterové duté vlákno) pro vycpání hračky vám přibalíme, nemusíte ji extra shánět.

Velikost hračky: cca 11 cm

 

Dostupnost: Odeslání do dvou týdnů od uhrazení zboží

Kategorie: