Bavlněný panel – kreativní sada se 3 zvířátky

450 

Skladem

Ušijte si zajíčka Pištu – sice má šišaté uši, ale je to prima kluk. A taky lišku Rózu a veselého medvěda Alberta, co má uši od medu. 

Vše potřebné vám zabalíme do krabičky z kartonu, ať máte uvířátka rovnou nachystaná  k podarování. Děti pak krabičku využijí jako postýlku pro jejich zvířecí kamarády.

Sada se zajíčkem, liškou a medvídkem je navržená jako kreativní sada: maminka / tatínek / babička / děda / teta / velká ségra ušije hračku a prcek si ji sám vycpe. (Pro menší děti můžete celou hračku ušít  a vycpat vy).

A brzy u lesita najdete také nové příběhy tří kamarádů z kouzelného lesa. Společně si je přečtete a dětičky si u čtení pohrají se svými malými šitými kamarády.

Výroba hračky je tak snadná! Střih máte předšitý přímo na bavlněném panelu: nemusíte nic tisknout ani obkreslovat, vše je nachystané rovnou k ušití.

Nejdříve ušijte uši zajíce a ocásek lišky: dejte lícem na sebe látku s předvyšitým střihem a zadní látku. Sešijte, nastříhejte obloučky, otočte na líc. Náš Pišta má jedno ucho delší než druhé, můžete to tak také udělat.

Potom sešijte samotná zvířátka – dejte látky lícem k sobe (přední díl s výšivkou a zadní díl bez výšivky) a hračku sešijte po předšité obvodové čáře. Nezapomeňte vložit nahoru obě uši nebo dolu ocásek. Dole nechte otvor na otočení.

Po sešití nastříhejte všechny obloučky a rožky a otočte na líc. Šít můžete přímo po naznačené čáře (po obvodu) anebo půl milimetru vedle směrem dovnitř, aby vyšitá čára nebyla vidět.

Děti si mohou hračku vycpat a dospělák jim pomůže se zašitím otvoru.

Látkový panel je podžehlen výztuhou (vlizelínem), díky tomu se vám s ním bude skvěle pracovat. Látka je 100% bavlna, certifikovaná pro výrobu dětských hraček pro děti od 0 let.

Výplň (polysesterové duté vlákno) pro vycpání hračky vám přibalíme, nemusíte ji extra shánět.

Velikost hračky: cca 11 až 12 cm

 

Dostupnost: Odeslání do dvou týdnů od uhrazení zboží

Kategorie: