Bavlněný panel – kreativní sada: zajíc Pišta

150 

Skladem

Ušijte si zajíčka Pištu – sice má šišaté uši, ale je to prima kluk. Vše potřebné vám zabalíme do krabičky z kartonu, ať máte zajdu rovnou nachystaného  k podarování. Děti pak krabičku využijí jako postýlku pro jejich zvířecího kamaráda.

Sada se zajíčkem je navržená jako kreativní sada: maminka / tatínek / babička / děda / teta / velká ségra ušije hračku a prcek si ji sám vycpe. (Pro menší děti můžete celou hračku ušít  a vycpat vy).

A brzy u lesita najdete také nové příběhy tří kamarádů z kouzelného lesa: lišky Rózy, medvěda Bertíka a zajíčka Pišty. Společně si je přečtete a dětičky si u čtení pohrají se svými malými šitými kamarády.

Výroba hračky je tak snadná! Střih máte předšitý přímo na bavlněném panelu: nemusíte nic tisknout ani obkreslovat, vše je nachystané rovnou k ušití.

Nejdříve ušijte uši: dejte lícem na sebe látku s předvyšitým střihem a bílou látku. Sešijte, nastříhejte obloučky, otočte na líc. Náš Pišta má jedno ucho delší než druhé, můžete to tak také udělat.

POtom sešijte samotného zajíčka – dejte látky lícem k sobe (přední díl s výšivkou a zadní díl bez výšivky) a hračku sešijte po předšité obvodové čáře. Nezapomeňte vložit nahoru obě uši. Dole nechte otvor na otočení.

Po sešití nastříhejte všechny obloučky a rožky a otočte na líc. Šít můžete přímo po naznačené čáře (po obvodu) anebo půl milimetru vedle směrem dovnitř, aby vyšitá čára nebyla vidět.

Děti si mohou hračku vycpat a dospělák jim pomůže se zašitím otvoru.

Látkový panel je podžehlen výztuhou (vlizelínem), díky tomu se vám s ním bude skvěle pracovat. Látka je 100% bavlna, certifikovaná pro výrobu dětských hraček pro děti od 0 let.

Výplň (polysesterové duté vlákno) pro vycpání hračky vám přibalíme, nemusíte ji extra shánět.

Velikost hračky: cca 12 cm

 

Dostupnost: Odeslání do dvou týdnů od uhrazení zboží

Kategorie: