Vyprodáno

Brouček hnědovlasý v pelíšku

830 

Vyprodáno

Hračka brouček s kapsičkou v limitované kolekci

Malý něžný brouček potěší malé i velké. Broučkové vznikli jako limitovaná kolekce po dlouhém zimním spánku našeho lesita. K dispozici je jen pár kousků.

Brouček má svůj pelíšek v kapsičce s listem. Kapsička má dvě poutka pro snadné zavěšení – na postýlku nebo třeba na krk. Přibalíme vám také šňůrku pro zavěšení. (Pozor, varianta s dlouhou šňůrkou není vhodná pro děti do 3 let.)

Od té doby, co se brouček na svět vykulil, šťastně se usmívá. Kam přiletí, tam přinese lehkost, něhu, radost. A ten jeho úsměv je nakažlivý – stačí se na broučka podívat a hned se také usmíváte 🙂

Lněnou hračku zdobí výšivka. Zabalili jsme vám ji do krabičky z kraftového kartonu, abyste ji rovnou měli nachystanou k podarování.

Každý brouček je originál, vzor na látce na křidélkách je pokaždé trochu jiný a nikdo tak nebude mít stejného prcka jako vy. V detailech se může brouček lišit od vyobrazeného.

Popis

Lněná hračka brouček

 

Brouček je malý, abyste ho snadno sbalili na cesty.

 

České textilní hračky pro vás šijeme v rodinné dílně na Moravě z kvalitních přírodních materiálů, s láskou k řemeslu, tradici a především dětem. Jsou certifikované a bezpečné i pro miminka.

 

Hračka je vhodná pro děti od 0 let.

Varování: Varianta kapsičky se šňůrkou není vhodná pro děti do 3 let. Nebezpečí uškrcení.

Velikost hračky: cca 10 cm, kapsička cca 15 x 12 cm.

 

Hračka je ušitá z lněných a bavlněných látek. Tělo i křidélka jsou vypodloženy výztuhou, aby dobře držely tvar a aby hračka byla odolnější.  Zdobí ji výšivka. Hračka je vyplněna polyesterovým dutým vláknem. Lze ji šetrně prát. Tykadla jsou bavlněná.

Kapsička je ušitá z bavlněných a lněných látek, vyztužená silnější výztuhou. Poutka jsou bavlněná.

Údržba: šetrné ruční praní na max. 30 stupňů, po vyprání nechte volně uschnout. Nesušte v sušičce, nežehlete.

 

Autorská ruční tvorba. Hračka se v detailu může lišit od vyobrazené.

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.