SlevaVyprodáno

Hračka koník (hořčicový)

950  850 

Vyprodáno

Pro všechny cácorky, rozcuchané princezny i malé prince jsme navrhli něžného koníka, českou hračku ušitou z českého lnu. Přicválal k nám ze světa fantazie a je kouzelný: z jedné strany má malou kapsičku na tajné přání. A kdo věří na pohádky a na kouzla, tomu se přání vyplní.

Hajánkovi se bude nejlépe spinkat v postýlce spolu se svou malou kamarádkou či kamarádem. Přičaruje jim sladké spaní a líbezné sny.

Poslouchej tiše. Tady se plní sny.

Koník je ušitý z českého lnu a měří asi 30 cm. Je vhodný a bezpečný i pro miminka a můžete ho šetrně prát.

Zabalili jsme vám ho do krabičky z kraftového kartonu, abyste ho měli nachystaného k podarování.

Popis

Lněná hračka koník

Lněný koník z kolekce hajánků je milým společníkem do dětské postýlky. Kolekci jsme navrhli v jemných, přírodních tónech – nic křiklavého, co by děti rušilo při usínání. Ušitý je z českého lnu v malé rodinné dílně na Moravě.

Hračka je vhodná a bezpečná i pro miminka: hříva umotnaná z bavlněné šňůrky, ouška, ruce a ocásek jsou ideální pro ožužlávání a trénování prvnícho úchopu – dobře se za ně chytá a tahá.

Koníka jsme vám zabalili do krabičky z kraftového kartonu a naše děti nalepily samolepku – možná trochu nakřivo, zato s radostí a péčí. Hajánka tak máte rovnou nachystaného k podarování.

 

České textilní hračky pro vaše nejmenší šijeme z kvalitních přírodních materiálů, s láskou k řemeslu, tradici a především dětem. Jsou certifikované a bezpečné pro děti od narození.

 

Koník je ušitý z českých lněných látek. Břicho mu zdobí srdíčko. Hajánek je oboustranný, z druhé strany je malá kapsička, kam můžete vložit své přání. Hříva a ocásek jsou z bavlněné šňůrky. Hračka je vypodložena výztuhou, aby byla odolnější a dobře držela tvar. Oči a břicho zdobí strojová výšivka. Vyplněna je polyesterovým dutým vláknem.

 

Velikost hajánka: cca 30 cm

 

Údržba: šetrné ruční praní na max. 30 stupňů, po vyprání nechte volně uschnout. Nesušte v sušičce.

 

Rukodělná tvorba: hračka se v detailech může lišit od vyobrazené.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.