SlevaVyprodáno

Hravé tvoření: kreativní sada s liškou

390  290 

Vyprodáno

KREATIVNÍ SADY V AKCI – S VELKOU SLEVOU

Kreativní sada je navržena pro všechny děti, které rády tvoří, mají spoustu nápadů, rády si vypráví a čtou, jsou zvídavé a nadšené z nových aktivit.

Děti se zabaví při výrobě lištičky, pokreslí si ji podle své fantazie a vytvoří jí pelíšek. Spolu s rodiči si pak přečtou vyprávění.

V sadě je nachystaný všechen materiál k tvoření, detailní návod psaný přímo pro děti, samolepky a také 2 karty s povídáním o lese a o životě lišek. 

Sadu se vším potřebným jsme vám láskyplně zabalili do krabičky z kraftového papíru. Z krabičky si váš prcek vytvoří pelíšek pro svého zrzavého kamaráda, ozdobí si ji samolepkami a obrázkem.

Popis

Kreativní sada: didaktická hračka pro děti, které rády tvoří

 

Děti si užijí tvoření, zabaví se, rozvinou své nápady a vyrobí si hračku podle svých představ. Svého rezavého kamaráda si snadno sbalí na cesty nebo nastěhují do postýlky.

 

V sadě je zabaleno:

  • podrobný návod
  • ušité zvířátko bez detailů
  • duté vlákno k vyplnění
  • fix na textil
  • 2 karty s vyprávěním (o lese a o liškách)
  • samolepky k dotvoření krabičky
  • obrázek k vymalování
  • kousek látky pro další tvoření (pelíšek pro lišku)

 

V krabičce děti najdou detailní návod s ukázkami a fotkami pro inspiraci. Je psaný přímo pro děti, jednoduše a srozumitelně. Nechybí ani obrázek s liškama k domalování, aby si prckové mohly nanečisto nakreslit své návrhy, než se pustí do látkové lišky.

 

Na návod vám rádi připíšeme oslovení vašeho prcka: pokud o ně stojíte, NAPIŠTE NÁM PROSÍM JMÉNO DO POZNÁMKY OBJEDNÁVKY.

 

V krabičce je také nachystán všechen materiál ke tvoření. Budete navíc potřebovat jen pastelky, nůžky, lepidlo a jehlu s nití.

 

Děti využijí i krabičku samotnou, vyrobí z ní nový domov pro lišku. Na vyzdobení krabičky jsme dětem nachystali obrázek (omalovánku) a samolepky s lesním motivem. Mohou si rovněž podle sebe vybarvit medvídka na horní straně krabičky.

 

Když bude zvířátko hotové, můžete si společně vyprávět o tom, kde a jak žije. Pomohou vám s tím dvě vyprávění. Děti se hravou formou dozví třeba to, jak dělá liška anebo koho můžeme potkat v lese.

Texty jsou psané jednoduchou formou, aby jim rozuměly i malé děti. Jsou vytisnuté na tvrdém kartonu vysoké gramáže (320 g) a s barevným obrázkem, formátu A6 (obdobně jako klasická pohlednice).

 

Kreativní sada není vhodná pro děti do tří let. Obsahuje málé části.

 

Ukázka z vyprávění:

V lese

Pojďme spolu na procházku mezi stromy a kapradí, za zvířátky, vůní borůvek a štěbetáním ptáků. Když budeme potichu a našlapovat lehce, možná uvidíme srnku či jelena na louce. Zakloníme hlavu a v korunách stromů objevíme veverku.

 

České textilní hračky pro vás šijeme v rodinné dílně na Moravě z kvalitních přírodních materiálů, s láskou k řemeslu, tradici a především dětem. Jsou certifikované a bezpečné.

 

Hračka je vhodná pro děti od 4 let.

Velikost lišky: cca 16 cm

 

Prototyp lišky je ušitý z bavlněné látky, tlapky jsou z bavlněného provázku. Látka je podložená výztuhou, aby zvířátko bylo odolnější a lépe drželo tvar. K vycpání je nachystáno duté vlákno (100% polyester).

Údržba: šetrné ruční praní na max. 30 stupňů, po vyprání nechte volně uschnout. Nesušte v sušičce, nežehlete.

 

Autorská ruční tvorba. Hračka se v detailu může lišit od vyobrazené.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.