SlevaVyprodáno

Hravé tvoření: kreativní sada s liškou, zajícem a medvědem

750  490 

Vyprodáno

KREATIVNÍ SADY V AKCI – S VELKOU SLEVOU

Kreativní sada je navržena pro všechny děti, které rády tvoří, mají spoustu nápadů, rády si vypráví a čtou, jsou zvídavé a nadšené z nových aktivit.

Děti se zabaví při výrobě lišky, zajíce a medvídka, pokreslí si je podle své fantazie a vytvoří jim pelíšek. Spolu s rodiči si pak přečtou vyprávění.

SADA OBSAHUJE 3 ZVÍŘÁTKA K DOTVOŘENÍ A JE VHODNÁ AŽ PRO 3 DĚTI.

V sadě je nachystaný všechen materiál k tvoření, detailní návod psaný přímo pro děti, samolepky a také 4 karty s povídáním o lese a o životě lišek, zajíců a medvědů.

Sadu se vším potřebným jsme vám láskyplně zabalili do krabičky z kraftového papíru. Z krabičky si děti vytvoří pelíšek pro své nové kamarády, ozdobí si ji samolepkami a obrázkem.

Popis

Kreativní sada: didaktická hračka pro děti, které rády tvoří

 

Děti si užijí tvoření, zabaví se, rozvinou své nápady a vyrobí si hračku podle svých představ. Své kamarády z lesa si snadno sbalí na cesty nebo nastěhují do postýlky.

 

Sada je vhodná jako sourozenecká varianta (pro 2 nebo 3 děti). Mohou tvořit samostatně (při výrobě zvířátek) a také spolupracovat (při výrobě pelíšku pro zvířátka).

 

V sadě je zabaleno:

  • podrobný návod
  • 3 ušitá zvířátka bez detailů (liška, medvěd a zajíc)
  • duté vlákno k vyplnění
  • fix na textil
  • 4 karty s vyprávěním (o lese, o lišce, zajíci a medvědovi)
  • samolepky k dotvoření krabičky
  • obrázky k vymalování
  • 2 kousky látky pro další tvoření (pelíšek pro zvířátka)

 

V krabičce děti najdou detailní návod s ukázkami a fotkami pro inspiraci. Je psaný přímo pro děti, jednoduše a srozumitelně. Nechybí ani obrázek s liškama k domalování, aby si prckové mohly nanečisto nakreslit své návrhy, než se pustí do látkové lišky.

 

Na návod vám rádi připíšeme oslovení vašich dětí: pokud o ně stojíte, NAPIŠTE NÁM PROSÍM JMÉNA DO POZNÁMKY OBJEDNÁVKY.

 

V krabičce je nachystán všechen materiál ke tvoření v dostatečném množství na výrobu 3 zvířátek. Budete navíc potřebovat jen pastelky, nůžky, lepidlo a jehlu s nití.

 

Děti využijí i krabičku samotnou, vyrobí z ní nový domov pro lišku, zajíce a medvěda. Na vyzdobení krabičky jsme dětem nachystali obrázek (omalovánku) a samolepky s lesním motivem. Mohou si rovněž podle sebe vybarvit medvídka na horní straně krabičky.

 

Když budou zvířátka hotová, můžete si společně vyprávět o tom, kde a jak žijí. Pomohou vám s tím čtyři vyprávění. Děti se hravou formou dozví třeba to, jak dělá liška, proč zajíci boxují anebo kdo prospí celou zimu.

Texty jsou psané jednoduchou formou, aby jim rozuměly i malé děti. Jsou vytisnuté na tvrdém kartonu vysoké gramáže (320 g) a s barevným obrázkem, formátu A6 (obdobně jako klasická pohlednice).

 

Kreativní sada není vhodná pro děti do tří let. Obsahuje málé části.

 

Ukázka z vyprávění:

V lese

Pojďme spolu na procházku mezi stromy a kapradí, za zvířátky, vůní borůvek a štěbetáním ptáků. Když budeme potichu a našlapovat lehce, možná uvidíme srnku či jelena na louce. Zakloníme hlavu a v korunách stromů objevíme veverku.

 

Medvěd

Děti, viděly jste někdy medvěda s nudlí u nosu? Že ne? To bude tím, že když je mráz, nevystrčí ani čumák z brlohu. Zachumlá se a celou zimu prospí. Mámě medvědici se v teplém pelíšku narodí medvědí holky a kluci. Na jaře se mrňousové vyvalí ven. Žďuchají do mámy, tahají ji za uši a šplhají jí na záda. Brzo dokáží vyšplhat i na vysokánský strom.

 

České textilní hračky pro vás šijeme v rodinné dílně na Moravě z kvalitních přírodních materiálů, s láskou k řemeslu, tradici a především dětem. Jsou certifikované a bezpečné.

 

Hračka je vhodná pro děti od 4 let.

Velikost zvířátek: cca 16 cm

 

Prototypy zvířátek jsou ušité z bavlněné látky, tlapky jsou z bavlněného provázku. Látka je podložená výztuhou, aby zvířátka byla odolnější a lépe držela tvar. K vycpání je nachystáno duté vlákno (100% polyester).

Údržba: šetrné ruční praní na max. 30 stupňů, po vyprání nechte volně uschnout. Nesušte v sušičce, nežehlete.

 

Autorská ruční tvorba. Hračka se v detailu může lišit od vyobrazené.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.