Malý princ a planeta

550 

Skladem

Didaktická sada hraček inspirovaná malým princem

Planetu s malým princem jsme pro vás navrhli v malém cestovním provedení: snadno ji dětem sbalíte do kabelky či batůžku. Děti se na cestách, v čekárnách či v parku zabaví hrou. Malého prince mohou ukládat do kapsy planety a zase vyndavat.

Sada je vhodná i pro miminka. Bude krásným dárkem (nejen) k prvním narozeninám, děti potrénují jemnou motoriku při hře s princem a planetou. Planeta slouží zároveň jako postýlka pro prince.

Hračky jsme vám láskyplně zabalili do kraftové krabičky a přibalili jsme kartu s textem inspirovaným příběhem malého prince, kterou si můžete nalepit třeba do diáře nebo vystavit na poličku.

Popis

Didaktické hračky: malý princ a planeta

Kéž nikdy nezapomeneme na malé dítě v nás.
Také jste propadli kouzlu slavného díla z pera Saint-Exupéruho? Jsme jako očarovaní tím malým moudrým chlapcem s vlající šálou. Nejkrásnější jsou ty nejjednodušší věci, ukryté v našich srdcích. Tolik krásy a inspirace v něm najdeme. Třeba pro naše malé povídání…
Letím. Vlaju. Přeju. Sním.
Nad hlavou nebe plné hvězd
A v nich tolik ukryto
Snad celý svět
A v srdci tolik ukryto
Třeba vůně pyšné růže
Anebo ocásek liščí
A jedno tajné přání
Včera sen se mi zdál
O hvězdách a o malém princi v nás

 

Autorský text s ilustrací jsme vytiskli na karton a přibalíme ho k vaší objednávce. Malého prince jsme pro vás zabalili do kraftové krabičky. Pokud byste ho rádi darovali, máte vše nachystáno a zabaleno.

 

České textilní hračky pro vás šijeme v rodinné dílně na Moravě z kvalitních přírodních materiálů, s láskou k řemeslu, tradici a především dětem. Jsou certifikované a bezpečné i pro miminka.

Hračka je vhodná pro děti od 0 let.

 

Malý princ je ušit z bavlněných a lněných látek, šála je bavlněná. Látka je podložená výztuhou, aby dobře držela tvar a byla odolnější. Je vyplněn dutým vláknem. Obličej je vyšit.

Planeta je ušitá ze 100% lněné látky, zpevněná výztuhou, aby držela tvar. Zdobí ji výšivka.

Velikost planety cca 12 cm

velikost malého prince cca 10 cm

Údržba: šetrné ruční praní na max.30, nechte volně uschnout.

 

Rukodělná tvorba: každý kousek je originál a v detailech se může lišit od vyobrazeného.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.