Vyprodáno

Malý princ – hračka

590 

Vyprodáno

Hračka inspirovaná Malým princem vám bude připomínat, že byste nikdy neměli přestat snít a věřit na lásku a krásu ukrytou v našich srdcích.

Hračka má poutko pro snadné zavěšení na hrazdičku nebo na postýlku. Hodí se i pro dospělé jako přívěsek, talisman pro štěstí. Přibalíme vám malou karabinku, abyste si ho mohli připnout.

K malému princi můžete dokoupit lištičku anebo celou sadu s  planetou.

Malého prince jsme vám láskyplně zabalili do kraftové krabičky a přibalili jsme kartu s textem inspirovaným jeho příběhem, kterou si můžete nalepit třeba do diáře nebo vystavit na poličku.

Popis

Textilní malý princ – hračka

Kéž nikdy nezapomeneme na malé dítě v nás.
Také jste propadli kouzlu slavného díla z pera Saint-Exupéruho? Jsme jako očarovaní tím malým moudrým chlapcem s vlající šálou. Nejkrásnější jsou ty nejjednodušší věci, ukryté v našich srdcích. Tolik krásy a inspirace v něm najdeme. Třeba pro naše malé povídání…
Letím. Vlaju. Přeju. Sním.
Nad hlavou nebe plné hvězd
A v nich tolik ukryto
Snad celý svět
A v srdci tolik ukryto
Třeba vůně pyšné růže
Anebo ocásek liščí
A jedno tajné přání
Včera sen se mi zdál
O hvězdách a o malém princi v nás

 

Autorský text s ilustrací jsme vytiskli na karton a přibalíme ho k vaší objednávce. Malého prince jsme pro vás zabalili do kraftové krabičky. Pokud byste ho rádi darovali, máte vše nachystáno a zabaleno. A můžete si dokoupit také lištičku, aby princovi nebylo smutno.

Malý princ má poutko, abyste ho mohli zavěsit a mít ho stále na očích – pro radost, pro štěstí a také jako znamení naděje, lásky a pochopení.

 

České textilní hračky pro vás šijeme v rodinné dílně na Moravě z kvalitních přírodních materiálů, s láskou k řemeslu, tradici a především dětem. Jsou certifikované a bezpečné i pro miminka.

Hračka je vhodná pro děti od 0 let.

 

Malý princ je ušit z bavlněných a lněných látek, šála je bavlněná, ruce jsou z bavlněného provázku. Má poutko pro zavěšení. Všechny části těla jsou vyztuženy vlizelínem, aby dobře držely tvar. Je vyplněn dutým vláknem. Obličej je vyšit.

Velikost cca 13 cm.

Údržba: šetrné ruční praní na max.30, nechte volně uschnout.

 

Rukodělná tvorba: každý kousek je originál a v detailech se může lišit od vyobrazeného.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.