SlevaVyprodáno

Výprodej: 4 karty s vyprávěním o zvířátkách z lesa

110  55 

Vyprodáno

4 karty s povídáním pro všechny zvídavé děti: V lese, Liška, Medvěd, Zajíc

Máte zvídavé děti, které si rády čtou, rády si vypráví a zajímají se o dění v přírodě? Napsali jsme pro ně vyprávění z lesa. Texty jsou psané jednoduše a vesele, aby jim děti snadno porozuměly. Hravou formou se naučí mnoho nového o zvířátkách.

Vyprávění jsou vytisknutá na kartonu vysoké gramáže (320 g) formátu A6 (jako je klasická pohlednice), jsou doplněna o barevné ilustrace.

Popis

Povídání o zvířátkách: V lese, Liška, Medvěd, Zajíc

 

Děti si společně s rodiči budou číst a vyprávět. Dozví se, jak žije liška, medvěd a zajíc. A také, že ani v noci se v lese bát nemusíme, protože žádná strašidla tam nejsou. Spolu si přečtete si, kdo to ťuká do stromu, jak dělá liška a proč zajíci boxují.

 

Texty jsou psané jednoduchou formou a hravě, aby jim rozuměly i malé děti. A především aby je bavilo si o zvířátkách povídat.

 

Povídání z lesa je vytisnuté na tvrdém kartonu vysoké gramáže (320 g) a s barevným obrázkem, formátu A6 (105 x 148 mm).

 

Ukázka z vyprávění:

V lese

Pojďme spolu na procházku mezi stromy a kapradí, za zvířátky, vůní borůvek a štěbetáním ptáků. Když budeme potichu a našlapovat lehce, možná uvidíme srnku či jelena na louce. Zakloníme hlavu a v korunách stromů objevíme veverku.

 

Medvěd

Děti, viděly jste někdy medvěda s nudlí u nosu? Že ne? To bude tím, že když je mráz, nevystrčí ani čumák z brlohu. Zachumlá se a celou zimu prospí. Mámě medvědici se v teplém pelíšku narodí medvědí holky a kluci. Na jaře se mrňousové vyvalí ven. Žďuchají do mámy, tahají ji za uši a šplhají jí na záda. Brzo dokáží vyšplhat i na vysokánský strom.

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.