Konzultace – obsah na Instagram

Pro detailní informace prosím kontaktujte Báru na e-mailu bear@lesito.cz .

Obsah na IG, budování značky a komunity, stories, posty, reels atd.: na míru vaší značce, projektu či službě. Kde začít, o čem psát a mluvit a co zlepšit, aby vám to lépe fungovalo?

Cena konzultace je 1800 Kč za 120 min. + cca 60 min moje příprava. Lze rozdělit na dvě hodinové konzultace s časovým odstupem.

Objednat můžete tady.

Konzultace k certifikaci hraček s Bárou

Tvoříte pro děti, háčkujete zvířátka a panenky, šijete hračky a nejste si jistí, jak postupovat, abyste neporušovali zákony a normy? Tápete ohledně materiálu, švových etiket, papírových visaček a obalů? Chcete se zorientovat v bezpečnosti hraček a v nařízeních? Uvažujete o certifikaci měkkých hraček, ale nevíte, kde začít, ani co vás čeká?

Nabízím vám konzultaci, během které vás provedu certifikačním procesem, povím vám, na co si dát pozor a jaké zádrhele se mohou objevit. Pomohu vám také s technickou dokumentací. Probereme spolu, co je dobré si ujasnit a přichystat předem. Zodpovím vaše dotazy, případně pomohu najít odpovědi u složitějších záležitostí. Cena konzultace je 1300 Kč za 90 minut. Můžete mě kontaktovat na bear@lesito.cz, abychom domluvily detaily.

Konzultaci můžete objednat tady.