Doprava

Česká pošta – Doporučený dopis: cena expedice 70 Kč.

Drobné zásilky do výšky max. 5 cm zasíláme Českou poštou jako doporučený dopis.

Zásilkovna – doručení na výdejní místo: cena expedice 80 Kč.

Zásilky nad 5 cm výšky odešleme přes Zásilkovnu na výdejní místo, které si vyberete.

Zásilkovna – doručení na adresu domů: cena expedice 90 Kč.

Zásilky nad 5 cm výšky odešleme přes Zásilkovnou na vaši adresu.

Začněte psát nebo napište / pro zvolení bloku

Doručení na Slovensko

Objednávky odesíláme také na Slovensko, využít můžete výdejní místa Zásilkovny nebo si balíček nechat zaslat domů. Pošleme vám instrukce, jak takovou objednávku uhradit.

Zásilkovna – doručení na adresu domů – SR: cena expedice: 140 Kč

Zásilkovna – doručení na výdejní místo – SR: cena expedice: 100 Kč

Naše nabídka

Navrhujeme a tvoříme autorské textilní hračky a dekorace do dětských pokojů, pro radost malým i velkým, a také drobné doplňky pro ženy.

Šijeme z kvalitních přírodních materiálů jako je bavlna, len či vlna.

Hračky a dekorace vznikají v limitovaných sériích v rodinné dílničce nedaleko od Brna, za vydatné asistence našich tří raubířů.

České hračky od lesita jsou certifikované a bezpečné pro děti od narození.

Úspěšně jsme prošli náročným procesem testování v akreditované zkušebně – naši zkušenost si můžete přečíst v článku na blogu.

V nabídce najdete také dekorační produkty a drobné doplňky určené k výzdobě, nikoli ke hře dětí – označili jsme je jako „není určeno ke hře dětí od 0 do 14 let.“ Upozorňujeme, že u dekorací se nejedná o hračky.

Termíny dodání

Zboží, které je skladem, odesíláme do týdne od uhrazení objednávky. Obvykle odešleme do tří pracovních dnů od zaplacení, ale ponecháváme si delší lhůtu, protože naše děti nám občas kříží plány různými nemocemi či drobnými zraněními. Pokud na něco spěcháte, neváhejte napsat na náš email bear@lesito.cz, vynasnažíme se zásilku odeslat co nejdříve k vaší spokojenosti.

U produktů, kde je uvedená delší doba než týden (obvykle 10 dní až 3 týdny), prosím počítejte s delší dobou dodání. Jedná se především o ty výrobky, které jsou rozpracované, a k finálnímu dokončení je třeba pár dnů navíc. Lhůtu počítáme od data uhrazení objednávky. Pokud byste zboží potřebovali rychleji, napište nám na bear@lesito.cz a pokusíme se najít řešení. V předvánočním čase však není v našich silách pracovat rychleji, než je uvedeno.

Platba objednávky

V současné době je možné objednávku uhradit pouze převodem  na účet u Fio banky.

Tvorba na přání a úpravy na míru

Rádi tvoříme na míru a na přání a spolu s vámi vymýšlíme nové, jedinečné kousky. Výzvy milujeme a máme radost, když se na nás obrátíte i s neobvyklým přáním. Neváhejte kontaktovat Báru mailem (bear@lesito.cz) či zprávou na Instagramu nebo Facebooku pro konzultaci.

Doba zpracování je individuální u každé zakázky, obvykle se jedná o termíny v řádu týdnů, u náročnějších zakázek i několik měsíců. Cena vám bude sdělena k odsouhlasení a je třeba ji uhradit předem. U zakázek a tvorby na míru nemá zákazník právo na odstoupení od smlouvy do 14 dnů bez udání důvodu. Pokud by se objevily z vaší strany nějaké nejasnosti či komplikace, napište nám na bear@lesito.cz a společně najdeme řešení.

V období před Vánocemi (od října do prosince) bohužel nepřijímáme zakázky na přání.

Konzultace k certifikaci hraček s Bárou

Tvoříte pro děti, háčkujete zvířátka a panenky, šijete hračky a nejste si jistí, jak postupovat, abyste neporušovali zákony a normy? Tápete ohledně materiálu, švových etiket, papírových visaček a obalů? Chcete se zorientovat v bezpečnosti hraček a v nařízeních? Uvažujete o certifikaci měkkých hraček, ale nevíte, kde začít, ani co vás čeká?

Nabízím vám konzultaci, během které vás provedu certifikačním procesem, povím vám, na co si dát pozor a jaké zádrhele se mohou objevit. Pomohu vám také s technickou dokumentací. Probereme spolu, co je dobré si ujasnit a přichystat předem. Zodpovím vaše dotazy, případně pomohu najít odpovědi u složitějších záležitostí. Cena konzultace je 1000 Kč za 90 minut. Můžete mě kontaktovat na bear@lesito.cz