Hračka zajíc Pišta (velký) – na objednávku

990 

Skladem

Vítejte v kouzelném lese, kde bydlí tři přátelé, liška Róza, zajíc Pišta a medvěd Bert. Příběhy zvířátek jsme vydali v dětské knížce autorky Barbory Pallové O Bertovi, Pištovi a Rozince.

Hlavní hrdiny a také ostatní kamarády z lesa můžete dětem ke knížce dokoupit jako hračky. Děti si pohrají se zvířátky, zatímco jim čtete.

Pišta je výjimečný zajíc s těma nejbáječnějšíma ušima. Možná má každé ucho jiné, ale to vůbec nevadí – nikdo jiný totiž takové úžasné uši nemá. Miluje piškoty a neustále je někde trousí. A na výlet si jich může naložit plný batůžek.

Zajíce jsme vám zabalili do krabičky z kraftového papíru, aby byl nachystán k podarování. Batůžek jsme mu také přibalili.

 

Hračku ušijeme na přání do 14 dnů od uhrazení objednávky.

Dostupnost: Odeslání do dvou týdnů od uhrazení zboží

Kategorie: ,

Popis

Hračka zajíc

Být odlišný znamená být vyjímečný. Také náš zajíc je jedinečný.

Je jednou z hlavních postav v pohádkách pro děti. Knížku z kouzelného lesa zakoupíte tady. A pokud objednáte zároveň na webu lesito (tedy zde), platíte jen jedno poštovné.

Tři přátelé, medvěd Bert, zajíc Pišta a liška Rozinka zažívají nejrůznější radosti, ale také starosti. Inu, není lehké být nebojácný medvěd, když máte přeci jen občas strach. Nebo když jste zajíc, kterému se nelíbí vlastní uši. A co teprve liška, kterou někdy popadne hluboký smutek.

I v kouzelném lese, plném borůvek, jahůdek, šišek na hraní a skvělých míst na schovávanou, mohou jeho obyvatele tu a tam tížit trable. Spolu je ale zvířátka určitě překonají. Semínko přátelství, které třímají ve svých tlapkách, jim k tomu pomůže.

 

Zajíček bude krásným dárkem pro děti, které mají rády ušatá zvířátka a které se samy odlišují a jsou úžasné, jedinečné.

 

České textilní hračky pro vás šijeme v rodinné dílně na Moravě z kvalitních přírodních materiálů, s láskou k řemeslu, tradici a především dětem. Jsou certifikované a bezpečné i pro miminka.

 

Hračka je vhodná pro děti od 0 let.

 

Hračka je ušitá z lněných a bavlněných látek. Tělo a uši jsou vypodloženy výztuhou, aby lépe držely tvar. Obličej je vyšit. Hračka je vyplněna polyesterovým dutým vláknem. Batůžek je bavlněný, zapíná se na suchý zip (100% polyester).

Velikost hračky: cca 30 cm (s ušima)

 

Údržba: šetrné ruční praní na max. 30 stupňů, po vyprání nechte volně uschnout. Nesušte v sušičce, nežehlit.

 

Autorská ruční tvorba. Hračka se v detailu může lišit od vyobrazené.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.