Vyprodáno

Sada 3 hraček z knížky: liška, zajíček, medvěd

1 150 

Vyprodáno

Vítejte v kouzelném lese, kde bydlí tři přátelé, liška Róza, zajíc Pišta a medvěd Bert. Příběhy zvířátek jsme vydali v dětské knížce autorky Barbory Pallové O Bertovi, Pištovi a Rozince.

Hlavní hrdiny a také ostatní kamarády z lesa můžete dětem ke knížce dokoupit jako hračky. Děti si pohrají se zvířátky, zatímco jim čtete.

Zvířátka jsme pro vás nachystali v praktické sadě a také v menší velikosti: snadno je sbalíte do batůžku či kabelky nebo do kufru na cestu k babičce.

Hračky jsme zabalili do krabičky z kraftového papíru, aby byly nachystány k podarování. Krabičku mohou děti dotvořit, pomalovat a udělat z ní zvířátkům postýlku.

Popis

Sada 3 hraček: liška, zajíc, medvěd

Být odlišný znamená být vyjímečný. Také naše zvířátka jsou jedinečná.

Tři kamarádi z lesa jsou hlavními postavami v pohádkách pro děti. Knížku z kouzelného lesa zakoupíte tady. A pokud objednáte zároveň na webu lesito (tedy zde), platíte jen jedno poštovné.

Tři přátelé, medvěd Bert, zajíc Pišta a liška Rozinka zažívají nejrůznější radosti, ale také starosti. Inu, není lehké být nebojácný medvěd, když máte přeci jen občas strach. Nebo když jste zajíc, kterému se nelíbí vlastní uši. A co teprve liška, kterou někdy popadne hluboký smutek.

I v kouzelném lese, plném borůvek, jahůdek, šišek na hraní a skvělých míst na schovávanou, mohou jeho obyvatele tu a tam tížit trable. Spolu je ale zvířátka určitě překonají. Semínko přátelství, které třímají ve svých tlapkách, jim k tomu pomůže.

 

Zvířátka jsou skvělým doplňkem k pohádkám a potěší děti, které mají rády příběhy, rády si s rodiči čtou a vypráví.

 

České textilní hračky pro vás šijeme v rodinné dílně na Moravě z kvalitních přírodních materiálů, s láskou k řemeslu, tradici a především dětem. Jsou certifikované a bezpečné i pro miminka.

 

Hračka je vhodná pro děti od 0 let.

 

Hračky jsou ušité z bavlněných a lněných látek. Tělo je vypodloženo výztuhou, aby lépe drželo tvar. Obličej je vyšit. Hračka je vyplněna polyesterovým dutým vláknem.

Velikost hračky: cca 12 cm (s ušima), zajíc cca 13 cm (s ušima).

 

Údržba: šetrné ruční praní na max. 30 stupňů, po vyprání nechte volně uschnout. Nesušte v sušičce, nežehlete.

 

Autorská ruční tvorba. Hračka se v detailu může lišit od vyobrazené.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.