Velikonoční bojovka – PDF hra k vytisknutí

90 

Skladem

Velikonoční hra – PDFko

Velikonoce nemusí být jen o sladkostech a pomlázce. Zahrajte si Velikonoční hru, která zabaví všechny děti v rodině. Zakoupíte jednou, vytisknete pro všechny vaše děti či vnoučata.

 

Nemusíte vymýšlet program na celé velikonoční prázdniny, protože my už to udělali za vás. Nemusíte nic náročného snánět – bude vám stačit tiskárna a pár pomůcek na tvoření (karton, nůžky, lepidlo, pastelky, provázek).

Když budou děti tvořit, vy si stihnete v klidu vypít kafe 🙂

Po uhrazení objednávky vám během 24 hod přijde odkaz, kde si stáhnete Velikonoční hru. Tu si pak vytiskněte.

Co na děti ve Velikonoční bojovce čeká?

5 vyprávění na pokračování – na každý prázdninový den jedno, od Zeleného čtvrtka po Velikonoční pondělí. Součástí vyprávění jsou hravé úkoly a také tvoření, například výroba ovečky/zápichu nebo motýlka k zavěšení.

 

Prosíme, reskeptujte autorská práva. Hru dále nikde nešiřte, nesdílejte odkaz ke stažení. Vy sami si ji v rámci rodiny můžete vytisknout vícekrát – pro vaše děti. Učitelé ve školce a škole mohou vytisknout kopie pro celou třídu.

Hra / bojovka není určena ke komerčním aktivitám, jako jsou placené kurzy pro děti, tábory, workshopy apod.

Popis

Online produkt: bojovku si stáhnete na odkaze, který vám pošleme do 24 hodin od uhrazení objednávky.

 

 

Ukázka z Velikonoční hry:

Velikonoční neděle

Slunce ještě nevyšlo a naše jehňátko už uhání bukovým lesem. Mlsný jazýček ho nenechal dospat – tak moc se těší, až ochutná přesladkou vojtěšku a nejšťavnatější jetelíček. A pak poběží rovnou zpátky za maminkou.

Je Velikonoční neděle, to je den, kdy vítáme návštěvy, slavíme, tančíme a zpíváme. Dnešek je jako stvořený pro zábavu a náš ovčí prcek chce být zase s ostatními ovečkami. Být totiž pořád sám moc velká zábava není.

„Dneska se neuklízí a nezametá, ani prádlo nepereme, to by se mi líbilo každý den!“ usměje se jehňátko.

Po chvíli slunce na obloze začne hřát a jehně si pomyslí: „Bude dobrá úroda, tak mi to maminka říkala.“

Najednou se před ním rozprostírá malá louka plná jetele. Zastaví se a čichá do všech stran. „Tady to tak hezky voní! Všude okolo jsou buky, to musí být ono!“ raduje se. Bez váhání běží ochutnat. „Mňam, to je dobrota! Hlady už jsem málem šilhalo!“

Viděl/a jsi někdy šilhat ovečku? To musí mít pořádně veliký hlad, když jí z toho jdou oči šejdrem!

„Stálo to za tu námahu!“ volá jehně na motýly, kteří poletují po louce. „Maminka měla pravdu, roste tu ten nejšťavnatější jetel, co jsem kdy jedlo,“ pomlaskává si spokojeně.

Ono se stává, že když nám něco spadne samo do klína, tak si toho někdy moc nevážíme. Ale když si to musíme vybojovat, podobně jako naše ovčí mládě, je to pak pro nás mnohem cennější.

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.