SlevaVyprodáno

Výprodej: Pidi zajíček v pelíšku

430  290 

Vyprodáno

Zajíček s veselýma ušima je úplný prcek – v batohu nezabere skoro žádné místo a vejde se do každé kapsy. Je ideálním kamarádem pro děti na cesty – malý a skladný.

Moc rád se zavrtá do svého pelíšku ve tvaru listu, který je součástí. Děti se zabaví hrou se zajdou, jeho ukládáním do pelíšku ke spánku. A až se vyspí, vyskočí zajda radostně ven.

Když se hračka zamaže, bez obav ji šetrně vyperete.

Hračka má poutko, abyste ji mohli zavěsit: na hrazdičku pro miminko, na kočárek, na batoh či na klíče. Zazěsit lze také lísteček – pelíšek.

 

 

 

Popis

Hračka zajíček do kapsy

 

Veselý zajda může všude cestovat s vaším děťátkem. Je vhodný a bezpečný pro miminka, batolata i větší děti. Ušili jsme mu také pelíšek ve žluté barvě s barevnými kapkami.

 

Hračky do kapsy mají ideální velikost: nezaberou mnoho místa a doslova se vejdou do kapsy vašeho caparta. Jsou malé, skladné a snadno vypratelné. Mají praktické poutko pro zavěšení.

 

České textilní hračky pro vás šijeme v rodinné dílně na Moravě z kvalitních přírodních materiálů, s láskou k řemeslu, tradici a především dětem. Jsou certifikované a bezpečné i pro miminka.

 

Hračka je vhodná pro děti od 0 let.

Velikost hračky: cca 10 cm

 

Hračka je ušitá z bavlněných látek. Tělo a uši jsou vypodloženy výztuhou. Obličej je vyšit. List je ušitý z bavlněných látek podložených výztuhou. Poutka jsou bavlněná.

 

Autorská ruční tvorba. Hračka se v detailu může lišit od vyobrazené.

Uvedená cena je za 1 zajíčka včetně pelíšku – listu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.