Vyprodáno

Králíček Ponožka

570 

Vyprodáno

Vítejte v kouzelném lese, kde bydlí liška Róza, zajíc Pišta a medvěd Bert. Příběhy zvířátek jsme vydali v dětské knížce autorky Barbory Pallové O Bertovi, Pištovi a Rozince.

Hlavní hrdiny a také ostatní zvířátka z lesa můžete dětem ke knížce dokoupit jako hračky. Děti si pohrají se zvířátky, zatímco jim čtete.

Kamarádi z lesa malého králíčka pojmenují Ponožka – podle jeho bílých tlapek, které vypadají jako namočené do mléka. Ušákovi se jeho nové jméno moc líbí.

Králíčkovy uši zdobí vyšitý měsíc s hvězdami. Bude milým kamarádem do postýlky k přitulení.

Hračku jsme vám zabalili do krabičky z kraftového papíru, aby byla nachystána k podarování.

Popis

Hračka králíček

Králíčka Ponožku potkáte v pohádkách z kouzelného lesa. Knížku zakoupíte tady. A pokud objednáte zároveň na webu lesito (tedy zde), platíte jen jedno poštovné.

Tři přátelé, medvěd Bert, zajíc Pišta a liška Rozinka zažívají nejrůznější radosti, ale také starosti. Inu, není lehké být nebojácný medvěd, když máte přeci jen občas strach. Nebo když jste zajíc, kterému se nelíbí vlastní uši. A co teprve liška, kterou někdy popadne hluboký smutek.

I v kouzelném lese, plném borůvek, jahůdek, šišek na hraní a skvělých míst na schovávanou, mohou jeho obyvatele tu a tam tížit trable. Spolu je ale zvířátka určitě překonají. Semínko přátelství, které třímají ve svých tlapkách, jim k tomu pomůže.

 

České textilní hračky pro vás šijeme v rodinné dílně na Moravě z kvalitních přírodních materiálů, s láskou k řemeslu, tradici a především dětem. Jsou certifikované a bezpečné i pro miminka.

 

Hračka je vhodná pro děti od 0 let.

 

Hračka je ušitá z bavlněných látek. Tělo a uši jsou vypodloženy výztuhou, aby lépe držely tvar. Obličej a uši jsou vyšité. Hračka je vyplněna polyesterovým dutým vláknem.

Velikost hračky: cca 13 cm

Údržba: šetrné ruční praní na max. 30 stupňů, po vyprání nechte volně uschnout. Nesušte v sušičce, nežehlete.

 

Autorská ruční tvorba. Hračka se v detailu může lišit od vyobrazené.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.