SlevaVyprodáno

Velikonoční hra s ovečkou – sleva

690  490 

Vyprodáno

KREATIVNÍ SADA S OVEČKOU

DOPORUČUJEME ZVOLIT DOPRAVU POŠTOU, ODESLAT MŮŽEME EXPRESNĚ V PONDĚLÍ 25.3.

 

Veselá velikoční hra plná tvoření a tradic zabaví vaše děti během velikonočních prázdnin. Každý den na ně čeká nové překvapení, spousta tvoření, hravých úkolů i velikonočních tradic.

S vaší malou pomocí tvoření zvládnou i menší děti. Vycpou si ovečku či beránka, nachystají jim jetel a vojtěšku, vyrobí si motýlka.

Jehňátko má na břiše kapsu, kde děti každý den najdou nový vzkaz – zprávu, kde je schovaný pytlík s vyprávěním a tvořením pro daný den. Pro děti bude celá hra plná překvapení, každý den se jim odhalí kousek příběhu a nové hry.

 

Na děti v kreativní sadě čeká:

  • 5 pytlíků: na každý velikonoční den jeden (od Zeleného čtvrtka do Velikonočního pondělí)
  • 1 hračka zdobená výšivkou (ovečka nebo beránek) – s kapsou na břiše
  • šité polotovary na výrobu motýla
  • polotovar s výšivkou jetele a vojtěšky
  • vyprávění, tvoření a tradice na každý den (celkem 5x v 5 pytlících)

V sadě bude nachystané téměř vše, z vašich zásob budete potřebovat už jen jehlu a nit na zašití otvoru, nůžky a pastelky. Hru doporučujeme pro děti cca od 3 do 7 let, zapojit se mohou i starší sourozenci.

Popis

Kreativní velikonoční sada pro děti, které rády tvoří

 

Děti si užijí tvoření, zabaví se a vyrobí si novou hračku.

 

 

Aby vše fungovalo, čeká na rodiče (či prarodiče) každý den malý úkol:

Každý den schováte pytlík s číslem příslušného dne někde u vás doma anebo na zahradě. (Všechny pytlíky vám přijdou zabalené a nachystané). Ve čtvrtek děti dostanou pytlík č.1 přímo od vás. V pátek (č.2) už bude schovaný, sobota má č.3, neděle č.4 a poslední je pondělí č.5.

Napište na papírek, na jakém místě mají děti hledat schovaný pytlík. Nebo zvolte jen nápovědu, aby to pro děti bylo napínavější. Papírek poskládejte a dejte do kapsy ovečce / beránkovi – tak, aby ho tam děti ráno (nebo v průběhu dne, až bude čas na tvoření a vyprávění si) našly.

Přečtěte společně zprávu z kapsičky, děti pak půjdou hledat schovaný pytlíček. V něm je nachystané povídání – příběh malého neposedného jehněte, doplněný o tvoření a velikonoční tradice.

 

1.pytlík obsahuje ušitou a vyšitou ovečku k dotvoření (výplň je nachystaná v pytlíku), zelenou stužku a povídání.

2.pytlík obsahuje látkové polotovary na výrobu motýlka a povídání s úkoly.

3. pytlík obsahuje papírové tvoření s vajíčky, hádanky (pro starší děti či dospěláky, ať se také u velikonoční hry zabaví) a povídaní s úkoly.

4.pytlík obsahuje ušitý polotovar k dotvoření s kytičkami a povídání s úkoly.

5. pytlík obsahuje povídání s úkoly (Velikonoční pondělí je skromnější, aby vaše děti měly víc času na rodinné velikonoční aktivity).

 

Hračka je určená pro děti od 3 let. Varování: obsahuje malé části, hrozí nebezpečí udušení, nedávejte dětem mladším 3 let.

 

Velikost jehněte: cca 10 cm

 

Složení: Hračka je ušitá ze 100% lnu a bavlny vypodložené výztuhou. Zdobí ji strojová výšivka. Výplň je 100% polyesterové duté vlákno. Polotovary na výrobu motýla a bylin jsou bavlněné.

Údržba: šetrné ruční praní na max. 30 stupňů, po vyprání nechte volně uschnout. Nesušte v sušičce, nežehlete.

 

Autorská ruční tvorba. Hračka se v detailu může lišit od vyobrazené.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.